Моя назва Lilian Shcherbenko та від імені всього персоналу у Lilian Ресторану та Партійного Будинку, я захочу побажати вам кращий штраф обідаючий досвід для вас так же, як і ваша родина та компанйони.  Мій довічний провідний до цього пункту є дуже хвилюючим, та я сподіваюся продовжити цю пригоду з відкриваючим моїм власним рестораном. Я прибув до Сполучених Штатів у 1996 з моїм чоловіком Іван та мій старший син Dmitriy.

Всюди роки, моя вся родина є включена у деякій частині ресторану бізнес. Мій чоловік Іван, син Dmitriy, та мій наймолодший син Андрій та я вірю укладенню продовольства для людей та маючих їм полюбляю одо з найбільш легких шляхів до їхнього серця.  Моя родина, персонал, та я постараюся наш кращий зробити ваш досвід тут кращий обідаючий досвід ви колись мали у Rochester. Ми обіцяємо вам найвище якісне продовольство та посуд у цій області! З нашого свіжо зробленого mozzarella тримається найбільш свіжих овочів та інгредієнтів ми використовуємо у всьому нашого посуду.

Наше меню складається з розкішного куштуючого італійського посуду наприклад Ckicken Napoli та Manicotti та традиційні українські delicacies наприклад Perogies та Курячий Київ котрий є всі підготовлені нашими вищим чином досвідченими кухарями у кухні. Ми Rochester лікуємо для порожнього шлунку та обіцяємо ви будете вітатися з усмішкою так же, як і від'їзд посміхаючий.

Дякує вам так сильно за прибуття та я сподіваюся ви полюбляєте вашу страву. Гарний Гоститься та Smachnoho!